1-) Hobi Evlerimizin Modelleri Belirlendi !

Yonca Hobi Evi:

Ceviz Tepesi Hobi Bahçesi nin standart hobi evidir. Ahşap kazık temel üzerine oturtulmuş, demonte edilebilen bir ahşap yapıdır. Yonca Hobi, Evi’ nin kapalı alanı 15,71M2 ve veranda kısmı 7,37M2 dir. Diğer hobi evlerimizden farklı olarak, Yonca Hobi Evi’nin verantası çatı ile örtülüdür. Gerektiğinde cam balkon kapatması ile kapatılarak, kapalı kış bahçesi gibi de kullanılma olanağı bulunmaktadır. Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, duş, tuvalet ve depodan oluşmaktadır. Yonca Evimiz tamamen prefabrik sistem anlayışı ile üretilmiştir. Kastamonu Organize Sanayi Bölgesindeki ahşap fabrikamızda panel duvarlar üretilir ve şantiyede birleştirilerek, ahşap ev oluşturulur.

Fiyatlarımızı YIL SONUNA KADAR SABİTLEDİK…

 

Ardıç Hobi Evi:

Ceviz Tepesi Hobi Bahçesi nin orta boyuttaki hobi evidir. Ahşap kazık temel üzerine oturtulmuş, demonte edilebilen bir ahşap yapıdır. Ardıç Hobi, Evi’ nin kapalı alanı 30,77M2 ve veranda kısmı 10,14M2 dir. Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, yatak odası, duş, tuvalet ve depodan oluşmaktadır. Ardıç Hobi Evimizin veranda kısmının üstü açıktır. ARDIÇ Evimiz tamamen prefabrik sistem anlayışı ile üretilmiştir. Kastamonu Organize Sanayi Bölgesindeki ahşap fabrikamızda panel duvarlar üretilir ve şantiyede birleştirilerek, ahşap ev oluşturulur.

Fiyatlarımızı YIL SONUNA KADAR SABİTLEDİK…

Ceviz Hobi Evi:

Ceviz Tepesi Hobi Bahçesi nin orta boyuttaki hobi evidir. Ahşap kazık temel üzerine oturtulmuş, demonte edilebilen bir ahşap yapıdır. Ceviz Hobi, Evi’ nin alt kat alanı 36,64M2 ve çatı arası 13,59M2, veranda kısmı 10,43M2 dir. Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, yatak odası, duş, tuvalet ve depodan oluşmaktadır. Bunlara ilave olarak çatı arasında da bir oda bulunmaktadır. CEVİZ Evimiz tamamen prefabrik sistem anlayışı ile üretilmiştir. Kastamonu Organize Sanayi Bölgesindeki ahşap fabrikamızda panel duvarlar üretilir ve şantiyede birleştirilerek, ahşap ev oluşturulur.

Fiyatlarımızı YIL SONUNA KADAR SABİTLEDİK…

Ardıç – 2 Hobi Evi:

Ceviz Tepesi Hobi Bahçesi nin orta boyuttaki hobi evidir. Ahşap kazık temel üzerine oturtulmuş, demonte edilebilen bir ahşap yapıdır. Ardıç Hobi, Evi’ nin kapalı alanı 30,77M2 ve veranda kısmı 7,37M2 dir. Verandanın üzeri çatı ile kapatılacağı için, gerektiğinde atrafı cam balkon sistemleri ile kapatılarak kapalı alan oluşturulabilir. Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, yatak odası, duş, tuvalet ve depodan oluşmaktadır. Ardıç Hobi Evimizin veranda kısmının üstü açıktır. ARDIÇ-2 Evimiz tamamen prefabrik sistem anlayışı ile üretilmiştir. Kastamonu Organize Sanayi Bölgesindeki ahşap fabrikamızda panel duvarlar üretilir ve şantiyede birleştirilerek, ahşap ev oluşturulur.

Fiyatlarımızı YIL SONUNA KADAR SABİTLEDİK…